Project Description

Społeczności właścicieli

Społeczności właścicieli

Indywidualne koncepcje dostosowane do każdej potrzeby

verisure

Ubezpieczenie budynków mieszkalnych wspólnoty właścicieli w Hiszpanii należy do ubezpieczenia mienia i jest ubezpieczeniem zorientowanym na popyt w celu odpowiedniej ochrony mienia wspólnoty.
Kto nabywa przestrzeń życiową w Hiszpanii, która należy do większego osiedla, wchodzi z zakupem zazwyczaj do wspólnoty właścicieli.

[[[["field46","equal_to","Tak"]],[["show_fields","field47"]],"and"],[[["field57","equal_to","Chcia\u0142 bym utrzymaywa\u0107 informacje odno\u015bnie nowych produkt\u00f3w lub us\u0142ug."]],[["trigger_integration",null,null,"MailChimp"]],"and"]]
1
2
Rodzaj
Głowne użycie?
Baseny/ obiekty sportowe
Garaż do prywatnego użycia
Czy prywatne rury przewodowe również powinny być ubezpieczone?
Dane osobowe
Chcesz podać więcej informacji?
Ochrona danych
Dużo nowego się własnie dzieję w świecie ubezpieczeń.
keyboard_arrow_leftWRÓĆ
PRZEDkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Ubezpieczenie budynków mieszkalnych społeczności właścicieli chroni majątek wspólny, a w idealnym przypadku kompletną substancję budowlaną, tj. powierzchnie wspólne, a także powierzchnie użytkowane wyłącznie prywatnie.
Kto nabywa przestrzeń życiową w Hiszpanii, która należy do większego osiedla, wchodzi z zakupem zazwyczaj do wspólnoty właścicieli. Firma ta jest odpowiedzialna za zarządzanie i utrzymanie wspólnego majątku.
Kto dołącza do wspólnoty właścicieli, automatycznie uczestniczy w ubezpieczeniu społecznym i tym samym korzysta z jego ochrony. Nie jest to jednak jasne dla wszystkich od samego początku, a zatem istnieje ryzyko przypadkowego wykupienia podwójnego ubezpieczenia.
Często jednak istnieje błędne przekonanie, że wspólnota właścicieli zabezpiecza również własną przestrzeń życiową. Jednak wszelkie szkody wyrządzone twojej "prywatnej własności”; niekoniecznie są objęte ubezpieczeniem społeczności właścicieli. Powoduje to niefortunną sytuację, w której uszkodzenie wody z kranu, zwłaszcza w mokrych komórkach, pozostaje nieubezpieczone. Tutaj każdy właściciel musi uzupełnić swoje ubezpieczenie.
W Hiszpanii wspólnoty mieszkaniowe często ubezpieczają tylko wspólne obszary. Specjalna własność lub własność prywatna nie jest wtedy objęta ubezpieczeniem.
Specjalna nieruchomość to twoja własna przestrzeń życiowa. Ściany zewnętrzne, dach, instalacje grzewcze i zasilające oraz nieruchomość wraz z terenami zielonymi liczone są jako nieruchomość wspólna.
Brokerzy ubezpieczeniowi Iberii zawsze ubezpieczają cały kompleks mieszkaniowy, w tym lokale prywatne. Gwarantuje to, że nigdy nie ma luk w ochronie żadnego z właścicieli.

Jeśli właściciel ubezpiecza również swoje mieszkanie od szkód w budynkach, otrzymuje również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej właściciela domu i mienia. Wtedy na przykład również sąsiedzi pod nim są chronieni przed uszkodzeniami wodnymi przez leżące nad nim mieszkanie.

Ważne jest, aby określić wystarczającą sumę ubezpieczenia i w ten sposób uniknąć niedoubezpieczenia (tzn. suma ubezpieczenia jest niższa od wartości ubezpieczenia).
Brokerzy ubezpieczeniowi Iberia z przyjemnością pomogą Państwu określić właściwe wartości.
 • Uszkodzenie budynku
 • Ogień, błyskawica, przepięcie, dym
 • Uderzenie lub zderzenie samolotu
 • Uszkodzenia żywiołów, takie jak burze i gradobicie
 • Szkody spowodowane siłami naturalnymi, trzęsieniami ziemi, powodziami itp
 • Stłuczenie szkła
 • Uszkodzenia spowodowane przez wodę z kranu, w tym prywatne rury wodociągowe, jeśli tak uzgodniono
 • Odpowiedzialność społeczności właścicieli
 • Odpowiedzialność członków Prezydium i Przewodniczącego:

serviceplus, więcej niż tylko standard

W Iberia Insurance Brokers klienci otrzymują usługę Iberia Service+. Ale co to znaczy? Jest to dość proste, nasi klienci są dla nas bardzo wartościowi i dlatego chcemy zaoferować naszym klientom więcej usług poprzez standardową obsługę firm ubezpieczeniowych. Usługa, za którą żaden z naszych klientów nie musi płacić dodatkowo lub podpisywać dodatkowej umowy - tylko nasza usługa dla Ciebie.

 • Wybór polis ubezpieczeniowych spośród ponad 10 różnych firm ubezpieczeniowych
 • Infolinia 24/7 - bezpłatna - na terenie całej Hiszpanii
 • osobista konsultacja z klientem na miejscu