Project Description

Ubezpieczenia gospodarcze i od odpowiedzialności publicznej

Ubezpieczenia gospodarcze i od odpowiedzialności publicznej

niezbędny środek ochronny dla każdego zakładu

verisure

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstw jest jednym z najważniejszych ubezpieczeń gospodarczych w Hiszpanii i jest niezbędne dla większości firm. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstw jest zasadniczo niezbędnym środkiem ochronnym dla każdego przedsiębiorstwa w celu zaspokojenia uzasadnionych roszczeń osób trzecich lub zapewnienia ich obrony przez ubezpieczyciela.

[[[["field3","equal_to","Tak"]],[["show_fields","field4"]],"and"],[[["field8","equal_to","Tak"]],[["show_fields","field9,field10"]],"and"],[[["field38","equal_to","Tak"]],[["show_fields","field39"]],"and"],[[["field44","equal_to","Chcia\u0142 bym utrzymaywa\u0107 informacje odno\u015bnie nowych produkt\u00f3w lub us\u0142ug."]],[["trigger_integration",null,null,"MailChimp"]],"and"]]
1 Step 1
2 Step 2
Informacje do obiektu
Jest potrzebne ubezpieczenie budynku
Chcesz ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej?
bezpieczeństwo obiektu
Istnieje urządzenie do meldowania włamania?
Istnieje sejf?
Szkło pancerne?
Dalsze zabezpieczenia
Życzy Państwo sobie
ubezpieczenie transportu?
Ubezpieczenie wypadkowe dla pracowników?
Ubezpieczenie od przerwania działalności gospodarczej?
Informacje odnosnie działalności
Adres działalności do ubezpieczenia
Chcesz podać więcej informacji?
Ochrona danych
Dużo nowego się własnie dzieję w świecie ubezpieczeń.
keyboard_arrow_leftWRÓĆ
PRZEDkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Każda firma może być uszkodzona lub zraniona przez własność klientów, itp. podczas wykonywanej pracy. W takich przypadkach w Hiszpanii obowiązuje ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Jeśli właściciel lub pracownik wyrządzi szkodę, wówczas w Hiszpanii spółka jest w zasadzie odpowiedzialna za wszystkie swoje aktywa.
Powstałe roszczenia odszkodowawcze często zagrażają życiu małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to szczególnie ważne w przypadku obrażeń ciała, gdzie można również dokonać roszczeń w milionach. W takim przypadku w Hiszpanii ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej firmy pokrywa szkodę i chroni spółkę przed ryzykiem finansowym.

  • Osobiste
  • Uszkodzenie mienia (koszty napraw lub wymiany)
  • Uszkodzenie mienia w wyniku obrażeń ciała lub szkód majątkowych

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej firmy obejmuje szkody, które użytkownik, jako przedsiębiorca lub jego pracownicy, wyrządza osobom trzecim (tj. tzw. obrażenia ciała) lub ich własność (szkoda majątkowa) podczas pracy.

Cała siła robocza działająca w imieniu Twojej firmy jest ubezpieczona z odpowiedzialnością firmy. Jedynym decydującym czynnikiem jest to, że osoby wykonują pracę w celu prowadzenia działalności.
Nie ma znaczenia, czy działalność prowadzona jest w siedzibie firmy, w pomieszczeniach ogólnodostępnych, czy na miejscu w siedzibie klienta.

W zasadzie ubezpieczenie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu pracy jest ograniczone do Hiszpanii.

Przy wyborze kwoty ubezpieczenia na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, należy zasadniczo wziąć pod uwagę największą wierzytelność, która może wystąpić w Twoim gospodarstwie. Szczególnie w przypadku uszkodzenia ciała, wystarczająca ilość pokrycia jest absolutnie niezbędna.
Ponieważ, w zależności od rodzaju wyrządzonej szkody, może dojść do powstania bardzo dużych szkód, dlatego bardzo ważne jest w kontekście ubezpieczenia od odpowiedzialności zawodowej, że przy zawieraniu umowy uwzględnia się wystarczającą kwotę pokrycia.

Broker ubezpieczeń Iberia chętnie pomoże Ci określić odpowiednie wartości dla Twojej firmy.

  • Uszkodzenie ciała
  • Uszkodzenie mienia (koszty naprawy lub wymiany)
  • Straty finansowe w wyniku obrażeń ciała lub uszkodzenia mienia

serviceplus, więcej niż tylko standard

W Iberia Insurance Brokers klienci otrzymują usługę Iberia Service+. Ale co to znaczy? Jest to dość proste, nasi klienci są dla nas bardzo wartościowi i dlatego chcemy zaoferować naszym klientom więcej usług poprzez standardową obsługę firm ubezpieczeniowych. Usługa, za którą żaden z naszych klientów nie musi płacić dodatkowo lub podpisywać dodatkowej umowy - tylko nasza usługa dla Ciebie.