Project Description

Ubezpieczenie domu i budynku

Ubezpieczenie domu i budynku

 

verisure

Dzięki ubezpieczeniu budynków właściciele nieruchomości w Hiszpanii chronią wygląd swoich nieruchomości, podczas gdy ubezpieczenie zawartości gospodarstwa domowego chroni całą zawartość gospodarstwa domowego w przestrzeni życiowej. Szczególnie w tym obszarze decydujące znaczenie ma porównanie wiodących ubezpieczycieli, które zostanie przejęte przez nas dla Państwa. Zawsze jest taniej, jeśli kombinacja obu ubezpieczeń zostanie uzgodniona z usługodawcą.

[[[],[],"and"],[[["field13","equal_to","Mieszkanie"]],[["show_fields","field14"]],"and"],[[["field42","equal_to","Tak"]],[["show_fields","field43,field44,field45"]],"and"],[[["field46","equal_to","Tak"]],[["show_fields","field47"]],"and"],[[["field3","equal_to","W\u0142asno\u015b\u0107"]],[["show_fields","field5"]],"and"],[[["field53","equal_to","Chcia\u0142 bym utrzymaywa\u0107 informacje odno\u015bnie nowych produkt\u00f3w lub us\u0142ug."]],[["trigger_integration",null,null,"MailChimp"]],"and"]]
1 Step 1
2 Step 2
Jak się korzysta z obiektu?
Informacje odnośnie obiektu
Poza obszarem zabudowanym? (> 1km)
Pożądane sumy ubezpieczenia
Kosztowności

W przypadku współubezpieczenia przedmiotów wartościowych wymienionych poniżej należy wskazać pozycje zawarte w sumie ubezpieczenia.

Uwaga: Cenne przedmioty są ubezpieczone tylko wtedy, gdy zostały tu wyszczególnione

Cenne rzeczy: Obrazy, rzeźby, antyki, Cenne dywany, wyroby ze srebra.

Bezpieczeństwo obiektu
Istnieje urządzenie do meldowania włamania?
Zabezpieczenia
Dane osobowe
Gdzie w Hiszpanii znajduje się obiekt
Ma zostać podany adres do korospondecji?
Chcesz podać więcej informacji?
Ochrona danych
Dużo nowego się własnie dzieję w świecie ubezpieczeń.
keyboard_arrow_leftWRÓĆ
PRZEDkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

W Hiszpanii ubezpieczenie budynku i ubezpieczenie mienia domowego oferują znacznie lepszą ochronę niż w krajach Europy Północnej.
Standardowy katalog ubezpieczonych ryzyk, takich jak pożar, woda z kranu, włamanie/kradzież, burza, gradobicie itp. jest i tak w pełni ubezpieczony. Szklenie budynku jest automatycznie ubezpieczone w ubezpieczeniu budynku lub zawartości gospodarstwa domowego. Stłuczenia szkła jest również ubezpieczone w ubezpieczeniu mienia domowego. Obejmuje to lustra i płyty ceramiczne.
Ponadto ubezpieczenie budynków i zawartości gospodarstw domowych zawsze obejmuje odpowiedzialność cywilną właścicieli domów i gruntów. Natomiast w przypadku ubezpieczenia zawartości gospodarstwa domowego ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej – pod warunkiem, że ubezpieczony ma główne miejsce zamieszkania w Hiszpanii – jest ubezpieczone nieodpłatnie. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej właściciela psa jest również bezpłatne. Tylko rasy psów sklasyfikowane jako niebezpieczne podlegają dopłatom. Warto zapytać, które rasy są klasyfikowane jako niebezpieczne w Hiszpanii.
Objęty jest również napad na otwartej drodze.
Ponadto, zagrożenia naturalne są również ubezpieczone zarówno w ubezpieczeniu budowlanym, jak i domowym. W tym celu często nie ma żadnych możliwości ubezpieczenia poza Hiszpanią! Wprawdzie lawiny zazwyczaj nie należy się spodziewać, ale nawet w górskich regionach Hiszpanii obcokrajowcy lubią kupować dom.
Połączenie ubezpieczenia budynków i ubezpieczenia gospodarstw domowych w Hiszpanii ma tę zaletę, że składki są znacznie niższe niż gdyby każde ryzyko było ubezpieczone oddzielnie. Jako przybliżoną klasyfikację można powiedzieć, że w dziedzinie ubezpieczeń budowlanych cały dom wraz z jego elementami i fundamentami jest ubezpieczony do WARTOŚCI MIĘDZYNARODOWEJ.
Ubezpieczenie zawartości domu obejmuje wszystkie rzeczy znajdujące się w domu, które nie są trwale związane z budynkiem – takie jak meble, ubrania, książki, urządzenia itp. WARTOŚĆ ODNOWA ma tu zastosowanie.
Ponadto w Hiszpanii istnieje automatyczne ubezpieczenie obowiązkowe lub reasekuracja w formie państwowego Concorcio Pool. Nie dotyczy to jednak ubezpieczeń gospodarczych i samochodowych. W przypadku nadzwyczajnych strat, pula sprawdza swoją odpowiedzialność. Jeżeli grupa zadeklaruje się jako odpowiedzialna za pewne straty, wybrany przez nich ubezpieczyciel jest zwolniony z odpowiedzialności. Wydarzeniami powodującymi nadzwyczajne straty mogą być: trzęsienia ziemi, szczególnie silne burze lub powodzie itp.

W przypadku straty, ubezpieczenie budynku zwróci wartość odtwo